Kokoomus pois NATO+Kuntauudistus+Sote+Eu-liittovaltio-junailusta
Suomessa on yksi poliittinen puolue, joka mielestämme on ajamassa Suomen kansaa kaikkeen, joka rapauttaa koko suomen suveriniteetin (omavaltaisuuden ja liittoutumattomuuden).
Suomen KOKOOMUS PUOLUE (KOK) pitää pysäyttää NYT ja lopullinen KOKOOMUKSEN alasajo on tehtävä kaikissa vaaleissa tästä eteenpäin.
SYY * 10:
1) NATO etukeno
2) SOTE-pelleily
3) Kuntauudistus-pelleily
4) EU-liittovaltio-pelleily
5) Kuntauudistus-pelleily
6) Verotus-pelleily
7) Suomen kurjistaminen
8) Kähmimispolitiikka -pelleily
9) Suljetun politiikan harjoittaminen ja salailu
10) Onneton suomen kansa
Tämän verkkosivuston ylläpitäjän ilmoitusOlemme sulkeneet tämän adressin ja poistaneet allekirjoittajien henkilötiedot.Euroopan unionin yleinen tietosuoja-asetus (GDPR) edellyttää perusteltua syytä henkilötietojen säilyttämiselle sekä sitä, että tietoja säilytetään mahdollisimman lyhyen aikaa. 14 |
| Kirjaudu sisään hallinnoidaksesi adressiasi. |
Mikään ei muutu, jos kaikki ovat hiljaa.
Tämän adressin tekijä ryhtyi toimiin. Teetkö itse saman?
Muita adresseja, joista saattaisit olla kiinnostunut
Tarjoamme ilmaisen sivutilan nettiadresseille. Käyttäjiemme luomiin adresseihin viitataan päivittäin tiedotusvälineissä, joten nettiadressi on tehokas väline, kun haluat saada asiallesi suuren yleisön ja päättäjien huomion.