Pitempi kesäloma
Voisiko meille koulua käyvillesaada pitemmän kesäloman? On kurjaa puurtaa ja katsoa samalla kuinka aurinko paistaa. Ei se ole ollenkaan kivaa ja se piristäisi meitä tehtäviä tekeviä koululaisia. Oppiminen sujuisi varmasti paremmin. Jos se olisi vaikka Kesäkuun 1. päivästä Syyskuun 1. päivään niin ei olisi niin kurjaa. Ja loma ei loppuisi niin äkkiä.Aikuisillakin voisi olla pitempi loma niin olisi aikaa olla perheen kanssa eikä töissä. Tämähän on vain mielipiteeni mutta silti. Allekirjoittakaa ja ottakaa kantaa!
Tämän verkkosivuston ylläpitäjän ilmoitusOlemme sulkeneet tämän adressin ja poistaneet allekirjoittajien henkilötiedot.Euroopan unionin yleiset tietosuoja-asetukset (GDPR) vaativat asianmukaisen syyn henkilökohtaisten tietojen tallentamiselle sekä vaativat, että tietoja säilytetään niin lyhyen aikaa kuin suinkin on mahdollista. 59 |
| Kirjaudu sisään hallinnoidaksesi adressiasi. |
Mikään ei muutu jos kaikki ovat hiljaa.
Tämän adressin kirjoittaja ryhtyi toimiin. Teetkö itse saman?
Muita adresseja, joista saattaisit olla kiinnostunut
Tarjoamme ilmaisen sivutilan nettiadresseille. Käyttäjiemme luomiin adresseihin viitataan päivittäin tiedotusvälineissä, joten nettiadressi on tehokas väline, kun haluat saada asiallesi suuren yleisön ja päättäjien huomion.