Adressi Päivi Räsäsen ministerinä jatkamisen puolesta
Ota yhteyttä adressin tekijään
This comment has been removed by the person who wrote it.
Ne jotka vähättälevät Päivi Räsästä
This comment has been removed by the author of the petition.
Vastaisiko ylläpitäjä?
Re:
#111: Missä se sananvapaus onkaaan? -
ei sulle tarvii vastata käsität kuitenkin väärin jumala hankki päiville oikeuden onko sulla viha ongelma yripä hoitaa se pois
This comment has been removed by the author of the petition.
Jos Räsäsellä on sananvapaus niin se on myöskin muilla, adressin ylläpitäjän pitäisi ymmärtää tämä.
Pitääkö lakia sananvaudesta toteuttaa vasta sitten kun se Räsästä miellyttää! Ei, todellakkaan näin ei ole asia.
Re:
ei välttämättä tarviikaa koska mielipiteemme on mielestämme Jumalan sanasta eli jos et ole uskoskossa et voi ymmärtääkään hengelliset asiat ovat ilman pyhää Henkeä vaikea ymmärtää ja jos on ollut vaikka uskovana väärän opetuksen kohteena eli ei ymmärrä sitä vähääkään! takaisin Raamattuun Jumalan Sanaan! sieltä löytyy meille kaikille Anteeksi antoa! vaikk välillä kihisee!
Re:
Eikö teille riitä mesoamisenne vihervasurien adressissa?
Elämä ei pääty maanpäälle, vaan jatkuu iankaikkisuuteen. Raamatullinen pelastava sanoma Jeesuksesta Kristuksesta tulee olla aina esillä. EVANKELIUMIN ilosanomaa ei tule kahlita vaan sen tulee olla esillä, synnit julistetaan anteeksi Jeesuksen nimessä ja veressä, jotta meillä on rauha Elävän Jumalan kanssa. Päivi Räsänen toteuttaa juuri tätä työtä omalla paikallaan kaikkien suomalaisten ja maassa asuvien parhaaksi. Kiitos Herralle
Re:
#111: Missä se sananvapaus onkaaan?
Poistan loukkaavat ja rienaavat mielipiteet välittämästi! Esim. Homojen loukkaaminen ja väärenneetyjen vihafacebooksivujen mainostaminen ei sovi. Tämä ei myöskään ole keskustelufoorumi!
Re: mikä mies se varapuolue puhjohtaja
#9: - mikä mies se varapuolue puhjohtaja
Kyllä tarvitaan omat nyt vähintään Päivin tueksi. Tv 1 jätti sanomatta Ahvenjärven tärkeän lausuman; oliko jotenkin näin se alku, että Päivi mielletään jollain tietyllä tavalla, (vähän negat.) mutta hän "on sensijaan laaja-alainen ja asioihin paneutuva." - tämän lopun tv 1 jätti ketomatta, ja se on sentään olennainen asia.
| This discussion has been closed. |
Hallituksen toimintaa kokonaisuudessaan en näe hyvänä, etenkin päätäntävallan siirtyminen EU:n suuntaan vähitellen on huono asia. Parasta olisi jos muu osa hallituksesta vaihtuisi, ja Päivi saisi jatkaa sisäministerinä