Suomen HALLITUKSEN pyydettävä anteeksi Israelilta!
Suomen HALLITUKSEN pyydettävä anteeksi Israelilta! / Tiedotteet / Presidentti Kyösti Kallion rukous mukana Israel ja Jerusalem - tukimarssilla! / Kommentit
|
Vieras |
#102.03.2018 19:04Sitten anteekisi pyydetään, kun juutalaiset tappoivat tahallan ilmaiskulla Khiamin tarkkailuaseman asettomat sotilaat. Israel murhasi tahallaan, tietäen että asema on ollut 25v. |
|
| |
|
LEBANON 9-32 |
#2 JUUTALAISET J KHIAM02.03.2018 19:15IRSAEL TAPPOI MURHAAMALLA, KHIAMIN SOTILASTARKKAILIJAT ETELÄ- LIBANOSSA. ILMAISKULLA HÄVITTÄJÄLLÄ,VAIKKA JUUTALAISET TIESIVÄT ASEMAN SIJAINNIN, KOSKA OLI OLEMASSA OLLUT 25V.SILTI TAPPOIVAT KAIKKI JA SUOMI EI PYYDÄ JUUTALAISILTA ANTEEKSI PYYNTÖÄ. ASEMALLA OLI USEAN MAAN SOTILASTARKKAILIJOITA, MUTTA ISRAELIN HÄVITTÄJÄ POMMITTI TAHALLAAN POMMISUOJASSA OLEVAT ASEETTOMAT TARKKAJIJAT JA TAPPOI HEIDÄT !! IRSAEL ON MURHANNUT TAHALLAAN SUOMALAISIA JA MUITA ASEETTOMIA TARKKALIJOITA, VIDUN JUUTALAISET !! MITÄ VIDDUA UIKUTAT SUOMEN JUUTALAINEN KAKKAKASA ANTEEKSIPYYNNÖSTÄ?? AI, ETTÄ HERRAN KANSA SAA TAPPAA, KUIN MUSLIMIT?? NÄMÄ TAPPAVAT USKONNON PUOLESTA,ONKO OIKEIN?
|
|
| |
Kommentoi adressia |
Mikään ei muutu jos kaikki ovat hiljaa.
Tämän adressin kirjoittaja ryhtyi toimiin. Teetkö itse saman?
Muita adresseja, joista saattaisit olla kiinnostunut
Tarjoamme ilmaisen sivutilan nettiadresseille. Käyttäjiemme luomiin adresseihin viitataan päivittäin tiedotusvälineissä, joten nettiadressi on tehokas väline, kun haluat saada asiallesi suuren yleisön ja päättäjien huomion.