Fiksuhuudon toiminta selvitettävä
Ota yhteyttä adressin tekijään
Re: Re:
Täällä on ja odotettu kolme vuotta, eikä mitään näy eikä kuulu. Vasta kun omani saan uskon asian olevan totta tavaroiden toimituksien osalta. Petosta näyttää olevan.
98% huijausta koko homma
2 vuotta olen nyt odotellut tuotteitani saapuvaksi (yli 60 tuotetta). Yhden lahjakortin sain tuolloin 2010 keväällä ja sen jälkeen ei ole tullut ensimmäistäkään tuotetta.
Keväällä 2010 heillä oli myynnissä ns. "rallipaketti", jossa jonkun voittajin piti päästä Mikko Hirvosen kartturiksi Helsingissä järjestettävään moottoriurheilu tapahtumaan. Olin tuolloin jo melko "v*ttuuntunut" yrityksen toimintaan, ja lähetin Mikolle sähköpostia hänen sivustosa kautta ja kysyin miksi on lähtenyt mukaan kyseisen firman toimintaan, vaikka toiminta oli jo tuolloin vähän sitä sun tätä.
Mikko vastasi, että ei ole millään muotoa tietoinen että joku olisi tulossa kartturiksi hänelle tuon huutokaupan kautta. Kertoi myös että en ollut ainoa joka oli asiaa häneltä tiedustellut. Jokinhan tässä ei nyt oikein täsmää, jos ollaan rehellisillä toimintaperiaatteilla liikkeellä Fiksuhuudon suunnasta.
Re:
Katsokaapa auton huutajalistaa. Ei siinä näy 25 viimeistä huutaja eikä voittajaakaan. Mahtaako tulla voittajasta kuvia sivuille.
Mulla kaikki saamatta kesäkuusta 2009 asti.
juuh juuh
voi... h...
Jari N
Re: Jari N
jos pelleksi sanotaan niin minua ei yhtään kiinnosta mielipiteesi. itse olet.
Re:
Hienoa, että olet saanut tuotteesi.
Kertoisitko milloin olet huutanut tuotteesi,koska minulla on saamatta vielä.
hassua
| This discussion has been closed. |
Re:
#900: -
Sitähän tässä on yritetty selittää,mutta kun ei onnistu,niin ei onnistu.