Salatut Elämät -sarjan jaksot saatava ilmaiseksi nettiin
Kommentoitu viesti
Vieras |
#725.06.2013 11:37salatut elämät dvdlle 181 nyt heti kaikki muut haluu nähdä sen jakson missä oli hanna kuolema 2003 ajoi pahan kolarin maarit jäi hoihtamaan pientä sofiaa jukka oli tosi surullinen nämä dvdlle olkaa hyvät laitakaa pyydän teitä kun jossa saku ajaa autoa humalassa vei mikan pois niistä bilestän miia oli kanssa mukaana nämä kaikki muut ovat paikanpäällä sitten aleksi hanna suuteli ullan nähden näin siinä tapahtuu niin oiken sunnaton näkymyys hanna oli tosi vihanen maaritlle ja jukkalle ne olivat sängyssä tekemässä seksiä laitakaa nämä dvdlle olisi kiva katsoa mitä siinä oiken tapahtuu ihan totta hop hop hop kaikki muut odotaa niitä salatut elämät oikesti nyt heti kaikki ei jaksa odotaa sano sille tyypille lopeta tuon höpötyksen kokonaan muuten käy niin se tyypille pitää antaa turpaan kun jos ei anna olla mitä se on tehnyt emilla tarvii sen dvd niin äkkiä vähän vauttia perään olkaa hyvä laitakaa se nyt dvdlle kaikki pääse katsomaan siitä jossa on kaikki dvdllä niin odotellen rauhassa jos tekin olet jo valmit mikän tyypi ei saa pilata dvdllä ollenkaa antakaa mennä vaan kyllä se siitä muilla on kiire katsomaan siitä nyt niin vaan nyt teet sen ilmoituksen nopeaa ennen kuin kaikki suuttuu sille typpille joka sotkii muiden päät kuka käski laitaa sen yhtän minnekään tää on rikos joka näin kiusaminen saa luvan loppua nyt muten tule valitus niin eikö niin jos enää typpi tulee määrämään älkää uskoko häntä se mitä tila se ite myös vastaan siitä mitä on tihenyt varokaa petofilliä muilla on oikeeus oman mielipiedn tään kysmyyksen millään tämä ei ole ohi ennen kun joku teista teki sen miksi on niitä vuoden 2009 kukaan ei tuu ostamaan ei tuu kuulokaan kuka teki mitä jokainen saa ite sen homman hohitaa tää ei ole vielä ohi joku saa selvitää kukaan ei otaa mitä ennen kuin tulee ilmi tästä dvdlle pidän myös sen olen ihan varma etti tuulee loppumaan tämän jälkeen saa riittää tuo muiden ihan huno ei saa levitää yhtän muille se dvd on tärhkä usko jo ennen saa joku kuulla petofilistä enenmään paljon kukaan tekekään näin helppoksi niin joiten jos ei tuu se dvd kyllä olet siitä mieltä tuun valitamaan teistä tää on kunnialukkaus mitä voi tehdä siitä kaikkille te ette onnistuu ennen kuin tämä aasia käydän läpi siitä te haluat sen koko juttu muuten saat mennä polisin puhelle onko tämä sun mielestä tyhmää jokaiselle ei tedä näin onko selvää |
Vastaukset
poika ja ilves |
#10 Re:2013-07-16 17:03:54kyllä ne salatut elämät tulee dvdlle 181 |
poika ja ilves |
#12 Re: salatut elämät on totta oikea elämää. aina älä sano mitän en yhtän haluu kuulla teilltä sankaan2013-07-18 17:34:21salatut elämät heti 181 pakko olla jossain tuolla google tai youtube nyt laitakaa ne jaksot sinne mihin ne myös kuullu olla olen tosi pettnyt kun niitä ei tuu muuta kyllä ne tulee jos te nyt heti laitkaa ne nyt ei tarvi raivoa tille olenkaan olen ihan pihalla aivan totta kyllä tielle laitamee tuleman lasku korvaaus vakuus tämä ei ole yhtään ohi ei jää tähän ennen kun te sanote minne salatut elämät tulee odotan se vastakuusen heti ilo meili haluun kuulla sen nyt heti mihiin olet laitanut ne jaksot laitamaan mitkä on täsätä puhutaan |
POIKA JA ILVES |
#18 Re:2013-10-24 10:28:05SALATUT ELÄMÄT TÄHÄN NYT KOSKA KAIKKI ODOTAA SEN TULEVAN BOX OLLA VALMIS KOSKA KUKAAN EI OSTA SIITÄ 2009 JAKSOA KOSKA EI TÄÄ VOI MENNÄ NÄIN TÄSTÄ VIELÄ TULEE ILMOITUS TIELLE KAIKKILLE JOS EI TUU NIITÄ MIHIN HANNA KUOLI ONNETTOMUUDESTA SE ETTÄ MITEN SE TULI VAAN JOKU TÄSTÄ LOPPU SILTÄ KUKA EI JULKAISE SALATUTJA ELÄIMÄ KOSKA SALATUT ELÄMÄT ON TOTTA JA OIKEESTI KOSKA SIINÄ |
Sakset seis! Suuri kulttuuriadressi
Pidetään kiinni pyöräedusta – hyvinvoinnin ja luottamuksen puolesta 🚴♂️
Puhtaan veden ja terveyden puolesta - Ei kaivosta Heinolaan
PELASTETAAN LOUHIPUISTO
Ei enää leikkauksia mielenterveyspalveluista!
Kielletään ilotulitteiden myynti yksityishenkilöille
Tampereen Iidesjärvi ja sen eteläpuolinen alue luonnonsuojelualueeksi
Adressi Kaarinan musiikkiluokkien säilyttämisen puolesta
Vetoomus Pirkanmaan Hyvinvointialueelle: Vanhusten kasvokkaisen päivätoiminnan palauttaminen ja turvaaminen
Säilytetään Märkiön leirikeskus – yhteinen tilamme
Vetoomus: Ei tuulivoimapuistoa Helvetinjärven kansallispuiston viereen (Natura-alue FI0341003), arvokkaaseen kansallismaisemaan. Patakorpi, Kuru, Ylöjärvi. Pirkanmaa.
Pysäytä ihmiskaupan uhriksi joutuneen Maryn ja hänen lastensa pakkopalautus
Ei kaavamuutoshankkeelle, jolla Katariinanlaakson virkistysalueelle kaavoitetaan kerrostaloja!
Forssan sairaalan palvelut turvattava
Israel boikottiin Euroviisuissa! Vetoomus Ylelle 2025
Sallitaan asuntojen vuokraus matkailijoille!
Vastustamme Karhen Kalliomäen tuulivoimahanketta (Ylöjärvi)
Silvola, Vantaa: Ei punaista asfalttia Kahluuniityn halki – Suojellaan niittyä, kunnioitetaan asukkaita
Haluaisitko muuttaa jotakin?
Mikään ei muutu jos kaikki ovat hiljaa. Tämän adressin kirjoittaja ryhtyi toimiin. Teetkö itse saman? Aloita kansanliike luomalla adressi.
Aloita oma adressiMuita adresseja, joista saattaisit olla kiinnostunut
Pidetään kiinni pyöräedusta – hyvinvoinnin ja luottamuksen puolesta 🚴♂️
45888 Luotu: 02.06.2025
Vaadimme eduskunnan, presidentin ja hallituksen toimille suunnan muutosta.
1883 Luotu: 12.06.2025
Ei kuntoportaita pulkkamäen tilalle Littoisten pururadalle.
129 Luotu: 10.07.2025
Vetoomus Taivassalon Ankkurin ja Poijun toiminnan turvaamiseksi
98 Luotu: 16.07.2025
Työkyvyttömäksi todetut henkilöt irti TE-toimiston asiakkuudesta
270 Luotu: 30.06.2025
Linjamäen koulu osaksi Tuusulan kulttuurin verkkoa
104 Luotu: 10.07.2025
Ei aurinkovoimalaa Pennala–Virenojan kylämaisemaan – vaadimme hankkeen keskeyttämistä
253 Luotu: 01.07.2025
Vaadimme keskussairaalan palveluiden säilyvän Savonlinnassa lain sallimissa rajoissa
2382 Luotu: 22.03.2025
Vetoomus Taalintehtaan Alkon säilyttämiseksi - Petition för att bevara Alkon i Dalsbruk
62 Luotu: 17.07.2025
Pysäytetään Inkoon terästehtaan suunnitelmat ympäristön pelastamiseksi! Stoppa stålverksplanerna i Ingå för att rädda miljön!
338 Luotu: 26.06.2025
Vetoomus Koukkuniemen kirjaston säilyttämisen puolesta
403 Luotu: 30.06.2025
Hius- ja kauneudenhoitoalan yritykset ja työpaikat ovat vaarassa! ALV 14% Heti!
20930 Luotu: 20.03.2025
Jatkoaikaa Klemetskogin koulukiinteistölle!
236 Luotu: 03.07.2025
Hämeenlinnan Ryhmäpuutarhan typistämistä vastaan
160 Luotu: 07.07.2025
Pelastetaan Pitkäjärvi ja Ilkon upeat kalliot
3618 Luotu: 10.09.2021
Kansalaisadressi Ei kaivosta Rautavaaralle
1034 Luotu: 13.12.2024
Suomen on aika tunnustaa Palestiinan valtio
10644 Luotu: 09.06.2025
Joukkokanne eläkerahojemme varastamisesta
224 Luotu: 13.06.2025
Ruotintien kunto ja kunnossapito paremmaksi
231 Luotu: 18.06.2025
Stop Kaskenlinnan ja Mäntymäen sairaaloiden henkilökunnan parkkimaksuille
258 Luotu: 18.06.2025