MV-lehden puolesta
Ota yhteyttä adressin tekijään
Tulee olemaan Ilo seurata kun se Suomen vielä "vallassa" oleva Pa$ka(Valta)M€dia tekee varmaa Kuolemaa..!!! Ja silloin kuin Ne viimeisillä verisillä lahjusrahoillaan epätoivoisessaan yrittävät estää Kansan saamasta selville siitä mitä niitten selkien takana puuhataan Maan tuhoamiseksi niin Mitta ON TÄYNNÄ ! €du$kunnan Kansanmurhaaj....köh...edustajien sekä näitten Pa$kam€dian Totuudenmurhaaj.....kööh....Pa$kantoimittaji€n päivät ovat LUETUT !!!! Ja tämä on 100% VARMAA !!!!!
Mitä sananvapautta se muka on että vanhoja mummoja kiusataan? Koko mv on ihan sikojen touhua, häpeäisitte joukolla.
Re:
Juuri näin. Sama ns. valtamedian harjoittamasta tiedon pimittämisestä ja vääristelemisestä johtuva syy vapaan vaihtoehtomedian tarpeellisuudelle on tuotu julki moneen kertaan ja monessa yhteydessä, mutta erinäisistä poliittisista ja älyllisen kapasiteetin vajavaisuudesta johtuvista syistä suvaitsevaisto ei tätä tosiasiaa voi eikä halua ymmärtää!
Siksi että totuus pääsisi esille edes jossain. Jos Mv-lehti häviäisi se olisi valtava menetys totuudelle ja voitto roskamedialle.
Onnea ja menestystä MV-lehdelle! Terveisin: Mies Kemistä
Realismi pakolaisuudesta on tuleva kulttuurien kohtaamisen eripuraisuus, suomalaisen kulttuurin uhkana sen häviäminen voimakkaan sharia-lain alle. Käännytystyö ja ylivelkaisuus näiden elämisen kustantamisesta saamatta vastaavaa hyötyä. Ja rasismi kantasuomalaisten perusoikeuksia vähentäen mamujen hyväksi. Lukutaidottomat ja kirjoitus- ja puhetaidottomat kouluttamattomat mamut saavat työtä erioikeudella ja paremmat edut kuin suomalaiset eli koko Suomen kantaväestö. Ja riskimuuttajat paperittomat sisältävät jo Isis-ainesta. He ovat riski Suomelle ja pitää siksi "Säilöä" EIKÄ kulkea vapaana raiskaten lapsiamme ja naisiamme. Tämä pelko rajoittaa kansalaisoikeuksiamme kulkea ulkona kaikkialla. Tämä massa muutto ei tule pysähtymään näihin 35000 ihmiseen vaan jatkuu vuodesta toiseen vuosia vuosia jolloin Suomen kantokyky on jo niin miinuksella että olemme jo köyhä maa,mitä emme ole olleet koskaan aiemmin. Päättäjien pitää tajuta, että tämä ei ole kertaluontoinen vastaanotto vaan jatkuva joka vuotinen ja siksi määrää täytyy lopettaa hetkeksi tai vähentää kymmeniä kertoja ja lopettaa sota alkumaassa, vaikka ydinpommilla. Eurooppa kaatuu ja terrorismi lisääntyy radikaalisti. Perheiden yhdistäminen tarkoittaa mamujen 5x kertaista määrää loppupeleissä puhutuista luvuista.
Sota täällä kommenttiosiossa
MV-lehti = uusi valtamedia. Antifanttimöhköfantit vois tunkea nenänsä Fahad Firasin rectumiin.
| This discussion has been closed. |