Raiskauksesta tuomitut ulos Perussuomalaisista
Ota yhteyttä adressin tekijään
This comment has been removed by the author of the petition.
Re:
Jos hyväksyy väärinteon omiltaan on osoittanut olevansa puolueellinen ja samalla epäluotettava ihminen.
Maalasijärjen käyttö politiikassakin sallittua mutta mustaa ei tehdä valkeaksi millään, ei nyt ei koskaan.
Valhe ja vilppi pois eduskunnasta !!
Hyökkäys ...
Re: Hyökkäys ...
Perussuomalaisilla on oikeus vaatia puolueeltaan asioita riippumatta siitä mitä muut puolueet tekevät.
Sitä paitsi, missä muussa puolueessa kuin Perussuomalaisissa raiskauksesta tuomittu henkilö edustaa puoluetta julkisuudessa? Kerro se niin lisätään se tähän adressiin.
Re: Re: Hyökkäys ...
Katos kun perussuomalaiset on niin rassukoita, että jos heiltä odottaa samaa kuin muilta niin se on heti vainoa ja sortoa.
Äitiii, ne kiusaa!!!
Ei tiedä itkisikö vai nauraisi kun nämä tyypit "tahtovat suojella Suomalaista naista". Ja nimenomaan siten, että maahanmuuttajat kuohitaan. Toki kaikki samaan ryhmään (kansalaisuuteen/uskontoon/rotuun?) kuuluvat, ei siis pelkät syylliset.
Kantasuomalaisista raiskaajista nyt ei tietenkään puhuta sanaakaan. Ei voidakaan kun yksi sellainen jopa istuu korkealla pallilla puolueessa.
Maahanmuuttajataustaisista naisista ja heidän suojelemisestaankaan ei sanota sanaakaan. Mitäpä väliä heillä. Ei kannata puolustaa.
Niin ja väärinajattelevat suomalaisetkin naiset ovat oikeastaan vapaata riistaa. Mestari itse aikoinaan esitti hurskaan toivomuksen, että "vihervasureita" (vai millä nimellä se nyt heitä kutsui) soisikin raiskattavan.
Tosi "isämmaanpulustajia" nämä.
KUKA ?
Todisteet pöytään kiitos
Loppupeleissa Suomi hyötyy siitä, että raiskarit pysyy persuissa
Joka kerta kun jamekset ja freddyt mölisevät raiskauksista ja genetiikasta, mutta samaan aikaan puolue hyysää tuomittua raiskaria huippupallilla, niin yhä useampi ihminen herää tajuamaan miten läpimätää porukkaa persut on.
Re:
Onpas kaamea lista. Että tällaista sakkia istuu meidän eduskunnassa.
Persujen tekemät rikokset ovat ihan omaa luokkaansa kansanedustajiemme keskuudessa. Voi olettaa, että heidän äänestäjönsäkin ovat samanlaisia. Eli rattijuopumus, väkivalta, toisen ihmisen vammauttaminen mottaamalla tai autolla kaahamalla yli vaikka suojatiellä ei ilmeisesti ole heidän mielestään mikään paha rikos.
Mutta sen sijaan Heidi Hautalan ihan laillinen menettely Arctia Shipping -jupakassa oli persuje mukaan niin hirveä rikos, että Soinin ryhmä vaati koko vihreää puoluetta lähtemään.
Sanoinkuvaamattoman törkeitä täysurpoja.
| This discussion has been closed. |
This comment has been removed by the author of the petition.