Palefacen video sensuroitava ja Karri Miettinen erotettava
Ota yhteyttä adressin tekijään
Re:
Valhepropagandaa se on. Sen luonnehtiminen pelkästään harhaanjohtavaksi on todella harhaanjohtavaa, sanoisin.
Jaa?
Samalla logiikalla pitäis erottaa Olli Immonen eduskunnasta.
This comment has been removed by the person who wrote it.
prööt
Terhi Kiemunki on kusinen ****a joka imee Ville Kuusisen k*****.
Re: prööt
Ville Kuusinenhan on Kiemunkin poika! :D Natsi**** maistuu Terhin suussa vaikka on oma poika kyseessä. :D
This comment has been removed by the author of the petition.
Reason for the removal: Adressin laatijaa herjaava kommentti.
Re: Terhi Kiemunki
#14: Kerhi Tiemunki - Terhi Kiemunki
Nyt ammut kyllä kovilla, huhhuh, tämä lyö Terhin varmasti ällikältä! Kertoo kyllä paljon Tren anarkistien älykkyydestä. Kello 2237 Vastavirralta laitettu viesti ja viisi ihmistä miettimässä mitä laitetaan. "Laitetaan tää, tää on hyvä. Joojoo!" :DD
Re: Jaa?
Näin vihervassari-larppaaja nyrkkirauta-pete. Ei tajua eroa kansan äänestämän parlamentin-, ja jollain juhlapäivän suunnittelutyöryhmän jäsenyydellä.
Huom
Eikös siä mielenosoituksessakin ollut paleface kera tän irakilaisen ja sielläkin oli näitä äärijärjestöjen lippuja. Arhinmäki muistaakseni piteli yhtä tämmöstä. Mannerheim-kommentit yksistään loukkaa ihan stanasti jo.
Re: Re: prööt
Opettele kirjoittamaan ennen kuin avaudut, Kiemunkin hah hah haa.
| This discussion has been closed. |