Adressi Israelin tueksi!
Presidentti Kyösti Kallion kehoitus Suomen Armeijalle (Jouluna 1939).
Vieras#1 Aug 08, 2015, 03:42
Tänääkin saman Jumalan puoleen saamme kääntyä ja pyytää armahdusta ja anteeksi syntejämme.Herra ole meille armollinen.
Vieras#3 Aug 09, 2015, 15:39
Nykyinen presidentti on osoittanut olevansa maallinen valtiomies. Kukaan, joka uskoo Aabrahamin, Iisakin ja Jaakobin jumalaan ei voi allekirjoittaa ja vahvistaa sukupuolineutraalin avioliittolakia.
ak#4 Aug 15, 2015, 06:42
kiitos tästä israel sähköpostista. kuinka sydän iloitseekaan israelin puolesta.ja siitä että israel adressissa on jo melkein 8000 nimeä . näin tiedämme että on niitä jotka ovat israelin puolella.puolisoni nukkui muutama pv sitten pois. hän teki sydämestään israelin hyväksi työtä matkanjoht. ja vapaaehtoistyöntek. ja minäkin tahdon jatkaa, seisoen israelin rinnalla ja puolesta siten kuin voin. Siunaus teille jotka näin rakastatte Jumalan silmäterää. siunaten alli kulju alavus
Vieras#5 Aug 15, 2015, 23:23
Hieno puhe, amen, mutta ainoa särö on se, että yhtä presidenttiä lukuunottamatta, KAIKKI PRESIDENTTIMME OVAT OLLEET JA ELOSSA OLEVAT JÄRJESTÄÄN VAPAAMUURAREITA, VALITETTAVASTI. Jumala tätä synnillistä rakasta Suomen maatamme siunatkoon ja varjelkoon... Jeesus on Herra!
Vieras#6 Sep 30, 2015, 14:03
Hienoa ! Kyllästynyt väärään uutisointiin ja valheeseen, jota olemme joutuneet lukemaan ja kuuntelemaan mediasta .Toivottavasti kansalaisaloitteesta on hyötyä.
Vieras#7 Oct 31, 2015, 12:02
Kiitos Juhani, tästä rukouksesta!