Suomen HALLITUKSEN pyydettävä anteeksi Israelilta!
Luciferin Profeetta |
/ #1788 Re: Profetioita / Jouko Pihon sivustolle kerättyjä17.02.2012 21:53#1781: - Profetioita / Jouko Pihon sivustolle kerättyjä Hah hah ja vielä kerran hah! Täysin naurettavia hullun jorinoita.tässä minun vastaprofetiani: "Necromicon, tuo epäpyhien kirjoitusten kokoelma sanoo seuraavaa: Muinaisen unen läpi näin, kuin Sadu-heimin omin silmin tyhjyyden...ja seisemän pedon vangitut hahmot..Amon-Jahad,Adad-Jahad,Nunn-Jahad,Irra-Jahad,Beuu-Jahad,Nergal-Jahad ja Namrat-Jahad... Pimeyteen ne oli kiedottu, ja ne uneksivat.Hilajisuuden tilassa liityin niihin. Kahlittuja taivaassa he ovat.Seitsemän on heidän lukunsameren sylissä syntyneet, eivät uroita, eivät naaraita.he ovat kuin ulvova tuuli , joka ei tunne armoa,tunne ei sääliä. Kuuroja ovat he rukouksille , pyynnöille.he ovat raivokas peto, myrskytuuli. Paha tuuli he ovat.Pahan henkäys, joka tuo turmion tuulesta viestin.mahtavat lapset, tuhon airuet,Ereshigalin istuimenkantajat,hänen , joka on maailmojen välisen pimeyden kuningatar ja kuningas, He ovat tulva joka huuhtoo yli maan.Seitsemän mahdin jumalaa,seitsemän sorron tuhojaa.Seitsemän maassa ja seitsemän taivaassa. Jättiläisiä voimiltaan ja jättiläisiä jaloiltaan,Surua tuntematta he musertavat maan kuin maissintähkän. Armoa tuntematta käyvät he ihmiskunta vastaan,vuodattaen verta kuin taivas kyyneliään ja ahmivat karitsan lihaa. Vaviskaa kaikki lähestyvän loppun edessä." Jos joku uskovainen sai luettua tähän asti niin voit varmaan jatkaa loppuun.Tuo profetia on täysin samaa sarjaa kuin raamatun profetiat .siinä ei ole mitään järkeä ja täyttä roskaa alusta loppuun;) Mutta kyllähän joku paholaisen palvoja varmaan saisi tuostakin mehevän tulkinnan aikaiseksi jos olisi tarpeeksi pihalla.
|
Kommentoi adressia |
Sakset seis! Suuri kulttuuriadressi
Pidetään kiinni pyöräedusta – hyvinvoinnin ja luottamuksen puolesta 🚴♂️
Vastustamme Karhen Kalliomäen tuulivoimahanketta (Ylöjärvi)
Puhtaan veden ja terveyden puolesta - Ei kaivosta Heinolaan
Sallitaan asuntojen vuokraus matkailijoille!
Silvola, Vantaa: Ei punaista asfalttia Kahluuniityn halki – Suojellaan niittyä, kunnioitetaan asukkaita
Vetoomus: Ei tuulivoimapuistoa Helvetinjärven kansallispuiston viereen (Natura-alue FI0341003), arvokkaaseen kansallismaisemaan. Patakorpi, Kuru, Ylöjärvi. Pirkanmaa.
Forssan sairaalan palvelut turvattava
Ei kaavamuutoshankkeelle, jolla Katariinanlaakson virkistysalueelle kaavoitetaan kerrostaloja!
Ei tuulivoimaloita Seitsemisen kansallispuiston rajalle
Kielletään ilotulitteiden myynti yksityishenkilöille
Suomen on aika tunnustaa Palestiinan valtio
Israel boikottiin Euroviisuissa! Vetoomus Ylelle 2025
Haluaisitko muuttaa jotakin?
Mikään ei muutu jos kaikki ovat hiljaa. Tämän adressin kirjoittaja ryhtyi toimiin. Teetkö itse saman? Aloita kansanliike luomalla adressi.
Aloita oma adressiMuita adresseja, joista saattaisit olla kiinnostunut
Valiosauna osaksi Rovaniemeä
1526 Luotu: 08.09.2025
Ei tuulivoimaloita Seitsemisen kansallispuiston rajalle
1033 Luotu: 07.09.2025
Ei ampumaratahanketta Kokkolan Hanhinevalle
746 Luotu: 11.09.2025
Suomenhevoselle liputuspäivä.
1221 Luotu: 19.04.2025
Onni-palveluliikenne on säilytettävä Yli-Ii - Kiiminki välillä
502 Luotu: 20.08.2025
Kymintehtaan koulun Pilkan toimipisteen säilyttäminen
495 Luotu: 11.09.2025
Pidetään kiinni pyöräedusta – hyvinvoinnin ja luottamuksen puolesta 🚴♂️
51406 Luotu: 02.06.2025
Säilytetään Puistolan ja Tapulikaupungin kirjastot
375 Luotu: 07.09.2025
Hius- ja kauneudenhoitoalan yritykset ja työpaikat ovat vaarassa! ALV 14% Heti!
21269 Luotu: 20.03.2025
Rajamäen terveysasema lähipalveluineen on säilytettävä!
1020 Luotu: 12.06.2025
Haminalaisten lasten keskittäminen yhä suurempiin yksiköihin on loputtava!
236 Luotu: 07.09.2025
Kustavin Keskustametsän säilyttäminen
215 Luotu: 12.09.2025
Viialan koulun säilyttäminen!
212 Luotu: 11.09.2025
Ei tuulivoimaa Keuruun Lehmikorpeen
188 Luotu: 28.08.2025
Vetoomus Veho Salon toimipisteen säästämiseksi
175 Luotu: 29.08.2025
Sopeutumisraha lakkautettava kansanedustajilta
203 Luotu: 22.07.2025
LAITEVAPAATA KASVURAUHAA NURMIJÄRVELLE
152 Luotu: 14.09.2025
Kevyen liikenteen väylä Rasuasta Haavistoon ja edelleen Koskenpäälle
121 Luotu: 15.09.2025
Loppu rasismille, yhdessä vahvempia!
798 Luotu: 17.03.2025
Espoon sirkus- ja teatterikoulu Eskolle uudet tilat
99 Luotu: 15.09.2025