Pornotähti Rakel Liekki / Tiina Koponen- Ylen toimituksesta pois.
Ota yhteyttä adressin tekijään
Totta! Ei olisi uskonut Yleltä että on näin mautonta toimintaa.Me maksamme Yle verona joka vuosi kumminkin palkat.
This comment has been removed by the site administration.
Rakel Liekki saa jatkaa juontajana!
Entisellä elämällä ei ole mitään tekemistä. Herätkää! Jokaisella on oikeus uuteen mahdollisuuteen. Sitä paitsi ihan asiallinen ja mukava juontaja.
This comment has been removed by the site administration.
This comment has been removed by the site administration.
-Uhka? Pelastus? Miten luodaan kuvaa esimerkkejä uraan pääsemiseksi juontajaksi? Jos noita sänkypuuhia nyt sittemmin ruvetaan tarkastelemaan niin moraalittomuutta löytyy hieman lähempää myöskin esim työpaikkaromanssien siunaamana.
Ja sitähän on helppo aina sylkeä kuppiin ja ympärille kun on joku kohde johon purkaa tämän hengellinen paasaus moralittomuudesta.Hän on tehnnyt aiemmin sen avoimesti ruudulla ilman salailuja, ilman kenenkään selän takana ja jääkää te puute tasoa potevat valittamaan omaa pahaa oloanne kun ette itse uskalla hamehelmojanne nostatella!
-Uusi aika on koittanut ja maailma menee eteenpäin halusimme taikka emme, -Vetoankin Liekin puolesta että saanee jatkaa pestiään! Oliko se sittemmin paljasta pintaa taikka ei?! Se ei vielä kerro täysin ent pornostarasta/ nykyisestä pornostarasta sitä myöskin inhimillistä /vastuulista ihmistä jolla löytyy myös iso sydän!
Re: Re: Rakel Liekki saa jatkaa juontajana!
#7: kdjdjzjxbzkxbz - Re: Rakel Liekki saa jatkaa juontajana!
Rauha nyt. Eihän Rakel Liekki ole pornoaikoinaan tehnyt mitään rikosta, ainakaan työnsä puolesta.
Ei ehkä sovi jokaisen agendaan, mutta ei omavalitsema duuni oikein voi olla este toimittaa uudelle, etenkin kun kohde on avoimesti sitä mitä on. Ylen johto vaihtoon, ja uusien kriteeri oitäö olla irti politiikasta!
Kukaan, varsinkaan nuoriso, ei edes muista tollaista. Paitsi tietenkin tämän jälkeen :) Mutta hei, tää adressi saa kyllä idiotismillaan vuoden naurettavin adressi -tittelin!! Onnea siitä.
Re: Re: Rakel Liekki saa jatkaa juontajana!
#7: kdjdjzjxbzkxbz - Re: Rakel Liekki saa jatkaa juontajana!
Ei Rakel ole mitään rikoksia tehnyt. Mitä se ketään liikuttaa, mitä töitä on ennen tehnyt, kun ei ole ketään satuttanut toiminnallaan? Jos Henry Saari tai Ron Jeremy olisivat YLE:n toimittajia ei kukaan sanoisi varmastikaan mitään.
Re:
#1: -joo tollainen pornohoro ylen ohjelmissa,ei haluaisi maksaa elen oksennus veroa
Re: Re: Re: Rakel Liekki saa jatkaa juontajana!
#14: tr - Re: Re: Rakel Liekki saa jatkaa juontajana!
Juu kunhan vielä kerrot miksi, miten ja millä avuilla Koponen on Yleen palkattu.
This comment has been removed by the site administration.
voi kauhiaa, soittakaa palokunta, ambulanssi ja poliisi hätiin, ja hankkikaa elämä
This comment has been removed by the site administration.
Tyypit täällä hurskastelevat naispuolisesta toimittajasta, miespuolisesta sanottaisiin että on se kova jätkä :P
Toivottelen eroottista kesää kaikille, jää vähemmän energiaa vahdata naapureita...
Re:
Eiköhän tuo edellinen poliittinen reitti Yleen liene mahdollinen. Ikävää, että poliitinen vasemmisto olisi tällaisen takana, sehän tosin hallitsi Yleä kylmän sodan aikanakin ja jälkikasvu näyttää hallitsevan sitä nykyäänkin. Ikävää, että tällainen adressi ei johda mihinkään ja meistä jokainen maksaa Yle-veron muodossa Rakel Liekinkin palkan, vaikka emme avaa kanavaa tai vaihdamme sen heti, kun Liekki ilmestyy ruutuun. Jostakin syystä Yle käyttää häntä asiantuntijana monissakin asioissa ja hän oli Linnan juhlissakin 2,5 vuotta sitten ilm. Ylen lähettämänä. Yle kun ei erota eliitin juhlaa alakulttuurista. Niinistö tuskin tiesikään tästä. Tämä asia on poliitikkojen ratkaistava, on vedottava heihin, ellei häntä eroteta tai siirretä muihin tehtäviin, Ylen johtoryhmä erotetaan.
| This discussion has been closed. |
This comment has been removed by the site administration.