Adressit.com

Vetoomus Meri-Rastilan, Kivinokan ja Vartiosaaren puolesta

Lähetä mielipiteesi yleiskaavaluonnoksesta 27.2.2015 mennessä

Vieras#1 Feb 09, 2015, 14:54

Hei! No se hanke(kaava) menee niin kuin menee. Olisi sinunkin tulevaisuutesi kannalta tärkempää lukea tämä profetia, ja uskoa Herraan Jeesus Kristukseen Pelastajanaan sillä asiat ovat pian muuttumassa lopullisesti. Tässä linkki. Lue se ja usko Jeesukseen niin pelastut. http://injesuschrististand.blogspot.fi/2013/08/prophesy-of-next-olympic-games-being.html

ÄLÄKÄ ota sitä RFID siru implanttia Pedon merkkiä ikinä käteesi tai otsaasi tai mihinkään vartaloosi. -Sillä se merkki(siru) tuomitsee sinut kadotukseen jos sen otat. Tämä on varoitus ja eikä mikään uskonnollinen huuhaa, sen tulet havaitsemaan.

Vieras#2 Feb 09, 2015, 22:07
Miten ihmeessä Helsinki voi yksin suunnitella kaavoja tässä vaiheessa, kun pääkäupunkiseudun kuntien yhdistäminen/metropolihallinto ovat valmisteilla?
Vieras#3 Feb 10, 2015, 21:34
Tulee suojella metsä-alue.
Vieras#4 Feb 11, 2015, 11:28

Re:

#2: -  

 Ehkäpä juuri sen takia on niin kiire kaavoittaa joka nurkka.

Vieras#5 Feb 12, 2015, 10:53
Hanna-Leena Ylisen mielipide yleiskaavaluonnoksesta on erinomainen, hyvin perusteltu ja looginen. Sitä pitäisi koettaa saada esille myös paperimediassa. Olisiko Metro-lehteen saatavissa aiheesta juttu?
Kaija Santaholma

Please comment on this petition

Please do not write personal information such as an address, phone number or email address in your comment. Do not write your own name or the name of any other person either.



Hintavertailu.com
Sähkö, suoratoisto, musiikki ja äänikirjat — ilman kirjautumista
Aloita vertailu →
🎮
Selainpelit
Ilmaisia pelejä suoraan selaimessa
Kaikki pelit →
Selainpelit.fi