Adressit.com

Vok pois kihniöltä

Ota yhteyttä adressin tekijään

Voi kamalaa...#1 Oct 26, 2016, 15:31

Mutta nyt pauliinat raivostuvat

Kihniön kiimaiset suvakkifemakot haluaisivat pitää mokkasuoronsa lutkutettavinaan...

Vieras#2 Oct 26, 2016, 15:38

pauliinat päässeet jo siittemen makuun

Vieras#3 Oct 26, 2016, 18:36
Onhan se "ilmasta työvoimaa" mutta kuppaa ne meidän kotimaan kuiviin..otetaan lisää velkaa maahantunkeutujien tarpeisiin ja samalla kiristetään kaikkee muuta..missä menee vituiksi??
matut helkkariin#4 Oct 26, 2016, 18:53

Re: Kerrassaan kamalaa...

#3: -  

 Lisäksi limaista yökoijaria, jotka levittää kuppaa hinkatessaan jormansa kuiviin suvakkifemakkojen ronttoseen.  Lisäkai saadaan aidsia, n€€k€risankkeria, apinaklamydiaa ja afrikkalaisia  savimajasatiaisia rikastuttamaan sairaus- ja tuhohyönteisrepertuaaria.

Vieras#5 Oct 26, 2016, 20:08
Koska Islamistit tuhoaa kansamme
Seppo Lehikoinen#6 Oct 27, 2016, 06:48

Ludetorjuntaa kehiin

Suomen jok'ikinen matuelättämö suljettava ja loiset häädettävä kotimaihinsa! Suomen päättäjien on huolehdittava oman kansan vähäosaisten toimeentulon turvaamisesta!

Vieras#7 Oct 27, 2016, 07:43

Re: Ludetorjuntaa kehiin

#6: Seppo Lehikoinen - Ludetorjuntaa kehiin 

 Olen täytsin samaamieltä.

Mies Helsingistä#8 Oct 28, 2016, 01:09

"kihniössä suurinosa ei ole edes lapsiperheitä, vaan nuoria miehiä, jotka varmasti olisivat mielissään pääsystä esim. Helsinkiin."

 

Kaikki helsinkiläiset eivät jaa tätä näkemystä, meillä on jo ihan liikaa. Parempi olisi, että pakolaiset vaan palaisivat kotimaahansa.

Aito suomalainen#9 Oct 28, 2016, 01:35

Re: Huolehtikaa nyt helkkarissa kaupungistanne, hesalaiset!

#8: Mies Helsingistä -  

 No mutta, siellä Helsingissähän on niitä vihreitä limanuljaskoita, joille suomalaisuuden tuhoaminen ja matujen hyysäys on ihan kunnia-asia. Eivätkö ne tolkun helsinkiläiset voisi pakottaa vihersaastan huolehtimaan lutikoistaan?

Hitler#10 Oct 30, 2016, 20:13

Matut uuniin

Kaikki mutiaiset saks laittaa samaan uuniin ja vitusti lämpöä tulos ainakin kotosat olot 

Vieras#11 Nov 03, 2016, 07:26

rättipäiden ja kumihuulien

paikka ei ole kihniöllä

Vieras#12 Nov 03, 2016, 16:47
Mamut pois syömästä meidän veroeuroja. ......
Hävetkää!#13 Nov 03, 2016, 21:09

Rahat menneet hukkaa?

Adressissa oleva teksti ja kommentointi on sitä luokkaa, että ilmaiseksi saatu yli kymmenvuotinen koulutus on mennyt hukkaan. Suurimman mölyn pitävät ne, jotka vähinten ovat asiasta perillä. Hienosti olette saaneet nimiäkin (huutonaurua). Vasta-adressi taitaa vaan olla asianmukaisemmin perusteltu. Yhdysvalloissakin on sivistymätön "valkoinen roskaväki", eli tekin saatte vihdoin kuulua johonkin ja olla osa jotain. 

Vieras#14 Nov 04, 2016, 20:23

Olkaa kihniöläiset onnellisia että teidän kunnassa on uusia ja mukavia pakolaismutiaisia. Naisenne saa muutakin kuin kaljaveikon suoroa.

Vieras#15 Nov 05, 2016, 11:42
Kunnalla ei ole varaa elättää pakolaisia, kun valtiontuki loppuu. Jäävät kunnan ja asukkaiden elätettäväksi. Asunnot, terveyskulut ja monet muut kulut syövät kunnan verotuloja ja veroäyri tulee nousemaan satavarmasti heidän takiaan.
Vieras#16 Nov 05, 2016, 13:04
Ei edellytyksiä omakustanteiseen elämään, jos päinvastoin niin ok.
Vieras#17 Nov 05, 2016, 15:33

Kunnassa työttömiä nuoria miehiä jo nyt aivan liikaa. Me emme tarvitse tuota kouluttamatonta porukkaa, joilla ei mitään taitoa selvitä sivistysvaltiossa!

Eikä edes halua kouluttautua tai tehdä palkkatyötä. Odottavat vain meidän elättävän heidät. Naisten tasa-arvo ja sateenkaariväen vapaus on mennyttä muslimien päästyä tänne.

Vieras#18 Nov 05, 2016, 15:44

Mkä ihmeen halu suomalaisilla on elättää nuoria miehiä, kun omat vanhuksemme ja köyhät elävät ilman apua? Järki käteen, ottakaa omiin koteihinne nuo jihadistit ja elättäkää, mutta älkää vaatiko verorahoja niiden elättämiseen, olette te hullua porukkaa!

Ne nauravat teille selkänne takana ja käyttävät meitä kaikkia hyväkseen, koska olemme heille koiran arvoisia vääräuskoisia, joita voi käyttää hyväkseen. Eivät ne tule koskaan sopeutumaan tänne!

This comment has been removed by the person who wrote it.

Vieras#20 Nov 05, 2016, 19:47

Re:

#14: -  

 Mikä on suoro?

Sivistystä arvostava#21 Nov 06, 2016, 07:05

Re: Re:

#20: - Re:  

 Ns. pippeli. Suorolla tarkoitetaan erikoisesti sonnin siitintä. Mokkasuoro siis on esim. suojavärillisen maahantunkeutujauroksen kyr*ä.

Vieras#22 Nov 07, 2016, 06:54
Kihniön täytyy pitää huolta omistaan ei ole varaa ottaa ulkopuolisia.
Anonyymi#23 Nov 07, 2016, 13:12
kihniö kuuluu kihniöläisille ja kesäasukkaille.
Alaikäisiä hyväksikäytetty Kihniössä#24 Nov 11, 2016, 16:21

Oli YSK:ssa 10.11. juttu Kihniön rikostilastojen kasvusta! Kaikki rikokset tuplaantuneet tänä vuonna ja turvapaikan hakijoiden rikoksia myös paljon luvussa mukana.

Hälyttävintä oli kaksi alaikäisten hyväksikäyttöä...aivan, Kihniössä! Kuulkaa nyt, ei voi olla sattumaa, samaanaikaan sadan miespuolisien hakijoiden kanssa sattuu noin? 

Kuka järki-ihminen menee kirjoittamaan nimensä niiden jäämisen puolesta kirkon keräämään listaan?

sisälukutaitoa#25 Nov 14, 2016, 04:51

Re:

#24: Alaikäisiä hyväksikäytetty Kihniössä -  

 Lukekaa nyt se juttu jos lukutaito riittää. Ne hyväksikäyttöepäilyt tapahtuneet vuosia sitten, vokki tuli viime vuonna Kihniöön.