ISRAEL ELÄKÖÖN - ISRAEL MUST LIVE!
Ramadan pakolliseksi kaikkille alakoulujen oppilaille |
/ #356 Re: Re: Re: Re: Juutalaisten joukkomurha ei tapahtunut18.08.2011 21:39Emmeköhän ystäväni molemmat tiedä kumpi meistä valehtelee ja kumpi puhuu totta. En tosin henkilökohtaisesti jaksa tästä jankata kanssasi enempää koska asia ei koske intressejäni. Annan mielummin ihmisten itse löytää totuuden kuin lähden heitä saattamaan sen luokse käsi kädessä. Objektiivinen totuus ei häviä maailmasta valheillasi. #353: Jusu - Re: Re: Re: Juutalaisten joukkomurha ei tapahtunut Ihminen joka ei käytä omia aivojaan hyväksyy automaattisesti kaiken mitä hänelle syötetään. Me kutsumme näitä henkilöitä lampaiksi. Nämä henkilöt ovat henkisesti heikkoja ja ei korkeasti koulutettuja joten propaganda uppoaa heihin kuin veitsi sulaan voihin. Natsien, ja erityisesti Hitlerin demonisointi on vain osa jatkuvaa zionistien systemaattista suunnitelmaa. Jokainen joka todella tutkii historiaa ja tulkitsee todisteet jotka se on meille jättänyt, on tuleva samaan johtopäätökseen. Juutalaisten joukkomurha ei yksinkertaisesti voinut tapahtua, siinä muodossa kuin se meille opetetaan. (Huom. tämä ei ole mielipiteeni. Se on kylmä, kova fakta.) Ja mitä oletuksiisi/vihjailuusi tulee: Ainoa uskontoni on todellisuus. Se, mitä muut haluavat uskoa, ei koske minua. Minulla ei ole suonissani yhtään vihaa, enkä mielestäni ole ilmaissut itseäni siihen viittaavalla tavalla. Tein mielestäni selvän erottelun juutalaisten ja zionistien välillä ja tuomitsin natsien teot, niinkuin tuomitsen muutkin sotarikokset. Olen Sharïa lakia vastaan koska se edustaa epäoikeudenmukaisuutta ja tarpeetonta kärsimystä, jos se sinua kiinnostaa ja Iranin havaitsen vain yhtenä Zionistien nukkevaltiona. Se, että muslimit tai mikä tahansa muu ryhmä, yhtyy tähän ajattelumaailmaan, ei tee siitä vähemmän totta. Jokaisen logiikkaan ja rationaaliseen päättelykykyyn kykenevän organismin tulisi tämä tajuta. Tuollaisten argumenttien heittely on siis täysin turhaa eikä auta asiaasi. En kuitenkaan jaksa tästä tämän enempää vääntää kättä. Olen puhunut jo mieleni. Ja olen varma siitä että Israel tulee kaatumaan ja Palestiinalaiset tulevat taas näkemään rauhan. Voitte vain toivoa että tämä tapahtuu rauhanomaisesti. |
|
Sakset seis! Suuri kulttuuriadressi
Vetoomus Siuntion aurinkovoimalahankkeiden estämiseksi valtakunnallisesti arvokkaille maisema-alueille
Sotiemme veteraanit linnanjuhliin 6.12.2024.
JUMALAN KYMMENEN KÄSKYÄ!
Israel boikottiin Euroviisuissa! Vetoomus Ylelle 2025
Vastustamme Karhen Kalliomäen tuulivoimahanketta (Ylöjärvi)
Puhtaan veden ja terveyden puolesta - Ei kaivosta Heinolaan
Pidetään kiinni pyöräedusta – hyvinvoinnin ja luottamuksen puolesta 🚴♂️
Sallitaan asuntojen vuokraus matkailijoille!
Ei energiapuuterminaalia Munittulaan!
Vetoomus Pirkanmaan Hyvinvointialueelle: Vanhusten kasvokkaisen päivätoiminnan palauttaminen ja turvaaminen
Silvola, Vantaa: Ei punaista asfalttia Kahluuniityn halki – Suojellaan niittyä, kunnioitetaan asukkaita
PELASTETAAN LOUHIPUISTO
Säilytetään Märkiön leirikeskus – yhteinen tilamme
Vetoomus: Ei tuulivoimapuistoa Helvetinjärven kansallispuiston viereen (Natura-alue FI0341003), arvokkaaseen kansallismaisemaan. Patakorpi, Kuru, Ylöjärvi. Pirkanmaa.
Pysäytä ihmiskaupan uhriksi joutuneen Maryn ja hänen lastensa pakkopalautus
Ei kaavamuutoshankkeelle, jolla Katariinanlaakson virkistysalueelle kaavoitetaan kerrostaloja!
Forssan sairaalan palvelut turvattava
Ei enää leikkauksia mielenterveyspalveluista!
Kielletään ilotulitteiden myynti yksityishenkilöille
Tampereen Iidesjärvi ja sen eteläpuolinen alue luonnonsuojelualueeksi
Adressi Kaarinan musiikkiluokkien säilyttämisen puolesta
Haluaisitko muuttaa jotakin?
Mikään ei muutu jos kaikki ovat hiljaa. Tämän adressin kirjoittaja ryhtyi toimiin. Teetkö itse saman? Aloita kansanliike luomalla adressi.
Aloita oma adressiMuita adresseja, joista saattaisit olla kiinnostunut
Pidetään kiinni pyöräedusta – hyvinvoinnin ja luottamuksen puolesta 🚴♂️
45068 Luotu: 02.06.2025
Suomen on aika tunnustaa Palestiinan valtio
10608 Luotu: 09.06.2025
Vaadimme eduskunnan, presidentin ja hallituksen toimille suunnan muutosta.
1678 Luotu: 12.06.2025
Älkää sahatko pois sitä kulttuurin oksaa, jolla me kaikki istumme ruotsinkielisessä Suomessa!
1447 Luotu: 16.06.2025
Huumeneulojen vaihtopistettä ei tule sijoittaa Kivenlahteen
820 Luotu: 02.06.2025
Salibandyliiton tulee luopua 3vs3-turnausten tuomisesta 5vs5-sarjoihin
814 Luotu: 14.06.2025
Rajamäen terveysasema lähipalveluineen on säilytettävä!
710 Luotu: 12.06.2025
Porvoon kaupungin johdolta vaaditaan välitöntä muutosta Porvoon rakennusvalvonnan johtoon ja epäasialliseen toimintaan.
702 Luotu: 06.06.2025
Pysäytetään Inkoon terästehtaan suunnitelmat ympäristön pelastamiseksi! Stoppa stålverksplanerna i Ingå för att rädda miljön!
250 Luotu: 26.06.2025
Stop Kaskenlinnan ja Mäntymäen sairaaloiden henkilökunnan parkkimaksuille
220 Luotu: 18.06.2025
Ruotintien kunto ja kunnossapito paremmaksi
188 Luotu: 18.06.2025
Työsuhde pyöräilyn verotusta ei saa muuttaa
1717 Luotu: 01.05.2025
Hius- ja kauneudenhoitoalan yritykset ja työpaikat ovat vaarassa! ALV 14% Heti!
20836 Luotu: 20.03.2025
Silvola, Vantaa: Ei punaista asfalttia Kahluuniityn halki – Suojellaan niittyä, kunnioitetaan asukkaita
177 Luotu: 30.05.2025
Vetoomus Siuntion aurinkovoimalahankkeiden estämiseksi valtakunnallisesti arvokkaille maisema-alueille
936 Luotu: 07.02.2025
URHEILUKESKUKSEN JA RYKMENTINPUISTON METSÄT UHAN ALLA
966 Luotu: 08.03.2024
Joukkokanne eläkerahojemme varastamisesta
152 Luotu: 13.06.2025
Pätevöitymiskoulutus yksityisen varhaiskasvatuksen työntekijöille
145 Luotu: 16.06.2025
Uittamon Kannuskadun täydennysrakentamisen pysäyttäminen
132 Luotu: 05.06.2025
Kankaanpään terveyskeskuksen hyvän asiakaspalvelun puolesta
118 Luotu: 18.06.2025