Ei pakkorokotuslaille
Kommentoitu viesti
Anne-May Grankulla Vieras |
#263 Maktmissbruk!10.12.2010 17:49Kan bara säga en sak... vilka maktmedel man måste börja ta till då man på "högre nivå" med skrämsel ser hur mer och mer på "gräsrotsnivå" börjar få upp ögonen och ta avstånd från denna massvaccination. |
Vastaukset
Ottakaamme mallia Italiasta ja kaatakaamme parlamentti! Vieras |
#264 A Perälä2010-12-10 18:13:38#263: Anne-May Grankulla - Maktmissbruk! Media on Suomessa lääketeollisuuden markkinapaikka! Tänään perjantaina TV:n alueuutiset! Pitkään siunailua armeijassa olevien varusmiesten sikaflunssasta ja sikaflunssasta ja sikaflunssasta, kuinka se mahdollisesti leviää, koska niiiin moni varusmies ei "yllättäen" ollut vuosi sitten rokotetta ottanut. THL:n ja Sosiaali- ja terveysministeriön vinyylilevy alkaa kulua kansalaisten korvissa! Onneksi!!! Sika kun pitäisi saada vielä iskettyä mahdollisimman monen kansalaisen kankkuun ennen kuin se vanhenee ja armeijassa olevat ovat helppoa kauraa rokotuksilla rahaa jauhaville. Nytkin, kuten vuosi sitten kaikki alkaa levitä Suomeen Rovaniemeltä, lapissa olevasta varuskunnasta. Rovaniemellä ollaan näköjän enemmän kontallaan THL:n edessä, kuin muualla Suomessa. Muistatteko ne aivokalvontulehdus epidemiat armejan aloittaneilla, jotka olivat sitä jokavuotista uutista joitakin vuosia sitten? Ne joko olivat sen suunnattoman rokoteannoksen syytä, joka noihin miehiin isketään heti heidän armeijjaan mennessä tai sitä THL:n propagandaa, jolla aivokalvontulehdukseen tarkoitettua rokotetta saadaan menemään yhteiskunnan maksaessa viulut!Peskäämme korvamme ja alkakaamme kuunnella, kuinka hiljaisuuskin puhuu!!!! Media on hiirenhiljaa!!! Ei pihaustakaan koko kansaa pakottavasta lakimuutoksesta. Me joita tuo muutos koskee, emme tarvitse siitä median ( lue lääketeollisuuden, Lääkäriliiton, Sosiaali- ja terveysministeriön emmekä Terveyden ja hyvinvointilaitoksen) mielestä mitään tietoja. Kyllä elämä on ihmeellistä. |
Sakset seis! Suuri kulttuuriadressi
Puhtaan veden ja terveyden puolesta - Ei kaivosta Heinolaan
Pidetään kiinni pyöräedusta – hyvinvoinnin ja luottamuksen puolesta 🚴♂️
JUMALAN KYMMENEN KÄSKYÄ!
Israel boikottiin Euroviisuissa! Vetoomus Ylelle 2025
PELASTETAAN LOUHIPUISTO
Vastustamme Karhen Kalliomäen tuulivoimahanketta (Ylöjärvi)
Säilytetään Märkiön leirikeskus – yhteinen tilamme
Vetoomus: Ei tuulivoimapuistoa Helvetinjärven kansallispuiston viereen (Natura-alue FI0341003), arvokkaaseen kansallismaisemaan. Patakorpi, Kuru, Ylöjärvi. Pirkanmaa.
Ei pumppuvoimaloita Kemijärvelle
Pysäytä ihmiskaupan uhriksi joutuneen Maryn ja hänen lastensa pakkopalautus
Ei kaavamuutoshankkeelle, jolla Katariinanlaakson virkistysalueelle kaavoitetaan kerrostaloja!
Forssan sairaalan palvelut turvattava
Ei enää leikkauksia mielenterveyspalveluista!
Sallitaan asuntojen vuokraus matkailijoille!
Ei energiapuuterminaalia Munittulaan!
Vetoomus Pirkanmaan Hyvinvointialueelle: Vanhusten kasvokkaisen päivätoiminnan palauttaminen ja turvaaminen
Silvola, Vantaa: Ei punaista asfalttia Kahluuniityn halki – Suojellaan niittyä, kunnioitetaan asukkaita
Kielletään ilotulitteiden myynti yksityishenkilöille
Tampereen Iidesjärvi ja sen eteläpuolinen alue luonnonsuojelualueeksi
Vetoomus Siuntion aurinkovoimalahankkeiden estämiseksi valtakunnallisesti arvokkaille maisema-alueille
Adressi Kaarinan musiikkiluokkien säilyttämisen puolesta
Sotiemme veteraanit linnanjuhliin 6.12.2024.
Haluaisitko muuttaa jotakin?
Mikään ei muutu jos kaikki ovat hiljaa. Tämän adressin kirjoittaja ryhtyi toimiin. Teetkö itse saman? Aloita kansanliike luomalla adressi.
Aloita oma adressiMuita adresseja, joista saattaisit olla kiinnostunut
Suomen on aika tunnustaa Palestiinan valtio
10191 Luotu: 09.06.2025
Pidetään kiinni pyöräedusta – hyvinvoinnin ja luottamuksen puolesta 🚴♂️
40434 Luotu: 02.06.2025
Vaadimme eduskunnan, presidentin ja hallituksen toimille suunnan muutosta.
703 Luotu: 12.06.2025
Rajamäen terveysasema lähipalveluineen on säilytettävä!
524 Luotu: 12.06.2025
Salibandyliiton tulee luopua 3vs3-turnausten tuomisesta 5vs5-sarjoihin
523 Luotu: 14.06.2025
Porvoon kaupungin johdolta vaaditaan välitöntä muutosta Porvoon rakennusvalvonnan johtoon ja epäasialliseen toimintaan.
626 Luotu: 06.06.2025
Joukkokanne eläkerahojemme varastamisesta
80 Luotu: 13.06.2025
Pätevöitymiskoulutus yksityisen varhaiskasvatuksen työntekijöille
70 Luotu: 16.06.2025
Hius- ja kauneudenhoitoalan yritykset ja työpaikat ovat vaarassa! ALV 14% Heti!
20786 Luotu: 20.03.2025
Huumeneulojen vaihtopistettä ei tule sijoittaa Kivenlahteen
803 Luotu: 02.06.2025
Bussilinja Metsämaalle takaisin
48 Luotu: 12.06.2025
Ajantasainen ja luotettava viestintä lauttaliikenteen häiriötilanteissa
174 Luotu: 22.05.2025
Vetoomus Siuntion aurinkovoimalahankkeiden estämiseksi valtakunnallisesti arvokkaille maisema-alueille
936 Luotu: 07.02.2025
Vakinaistetaan Askolan alakoulujen Kasvatusohjaajan virka
42 Luotu: 15.06.2025
Työsuhde pyöräilyn verotusta ei saa muuttaa
1685 Luotu: 01.05.2025
Lastenosteopatian puolesta
794 Luotu: 21.05.2025
URHEILUKESKUKSEN JA RYKMENTINPUISTON METSÄT UHAN ALLA
953 Luotu: 08.03.2024
Länsi-Uudenmaan hyvinvointialueen kuljetuspalveluohje
45 Luotu: 09.06.2025
Säilytetään maksuton ruoka kuntouttavassa työtoiminnassa Tampereella ja laajennetaan se koko Pirkanmaalle!
1135 Luotu: 16.05.2025
Aso-asukkaita ei saa säätää vuokralaisiksi
2751 Luotu: 08.04.2024