EI Tom of Finland -postimerkkiä Suomeen!
Kommentoitu viesti
Vieras |
#2138 Mielenmuokkauksen aivopesula.10.06.2014 05:37Ja kuvitellanpa jos olisimme Setalaisessa "paratiisissa" niin poika olisikin tyttö, ja tyttö olisi poika tai poikatyttö. Pojat saisi vauvoja, ja vain homot saisivat adoptoida. Kirkoissa ei saisi syntiä synniksi sanoa, vaan kuka ikinä keksii pussata ketä niin sitä pitää vain siunata? Transeksuaalit eivät tietäisi mikä wc on heille, eikä kyllä muutkaan. Poikien suihkusta löytyisi tyttöjä ja tyttöjen poikia, ja se olisi hyväksi murrosikäisille jne. Vanhainkoditkin olisivat yhtäkkiä paikkoja joissa sekstattaisiin, kuka kenenkin kanssa, jos pystyy ja sitäkin pitäisi ilolla pitää edistyksellisen kansa merkkinä ja esikuvallisena tuleville sukupolville. Joka naisella voisi olla kaksi "vaimoa" ja joka pojalla kaksi poikavaimoa. Tai oltais niin sikinsokin, ettei siitä ottaisi enää selvää kukaan! Ja kaiken tämän siunaisi iso kirkko, jos joku sanoisi ei, heidät teloitettaisiin sanallisesti tai muutoin. Tom of finlandiat kiertäisivat katujamme raiskaten kaiken eteen tulevan jne.. Vientimme perustuisi vain edistyksellisyyteeme sopiviin maihin, ja lähetystyön ensisijainen tehtävä olisi luoda lisää homomielisyyttä, jopa niiden maiden kirkoissa joille moinen on kauhistus. Ok liiottelua, mutta haloo, olisiko aika miettiä mitä kaikkea näissä "kansalaisjärjestöissä" (pienten piirien erikoisihannoimassa yhteiskunnassa siis) ollaan aivopesulassa ikäänkuin kaikessa ylevyydessään keittelemässä. |
Vastaukset
"Pikku-Hukka" |
#2140 Re: Mielenmuokkauksen aivopesula.2014-06-10 10:06:58#2138: - Mielenmuokkauksen aivopesula. Kylläpä sinulla mielikuvitusta näkyy riittävän. Eli jos poika olisi tyttö ja saisi vauvan,niin sehän olisikin sitten vauvan saanut nainen... Näinkö se oli ? Ja jos sinä olisit syntynyt venäläiseksi, niin sinä voisit liiittyä niihin Vitali Milonovin johtamiin ´puhdistajiin´ja pääsisit ihan vapaasti kiusaamaan ja kiduttamaan teinipoikia joilla on vaikka vaaleanpunainen t-paita yllään tai jotka kuuntelevat liian "homoa" musiikkia, joilla on liian kaunis tukka, tai liian nätit vaatteet. Jengipomonasi olisi tietystikin sadisti Katja Zigunova,tuo Auschwitzin Irma Gresen reinkarnaatio nykyajassa. Ihan tuntemattomia nimiä sinulle? Otapa Googlellasi selvää heistä, siinä sinulle pienten piirien terrorisoimaa yhteiskuntaa ja homovihaajien "paratiisia" kerrakseen. Onneksi elämme rajan tällä puolella ( Kiitos mm. aikanaan ilmatorjuntapatteria johtaneen Touko Laaksosen )todellakin :ONNEKSI ! Täällä sinä ja kaltaisesi joutuvat tyytymään vain kiukutteluun tällaisilla vastustuspalstoilla .Lopultahan sekin kiukku sitten väkisinkin laantuu, kun hankkeenne raukeavat tyhjiin. |
Sakset seis! Suuri kulttuuriadressi
Pidetään kiinni pyöräedusta – hyvinvoinnin ja luottamuksen puolesta 🚴♂️
Vastustamme Karhen Kalliomäen tuulivoimahanketta (Ylöjärvi)
Puhtaan veden ja terveyden puolesta - Ei kaivosta Heinolaan
Adressi Kaarinan musiikkiluokkien säilyttämisen puolesta
Säilytetään Märkiön leirikeskus – yhteinen tilamme
Vetoomus: Ei tuulivoimapuistoa Helvetinjärven kansallispuiston viereen (Natura-alue FI0341003), arvokkaaseen kansallismaisemaan. Patakorpi, Kuru, Ylöjärvi. Pirkanmaa.
Sallitaan asuntojen vuokraus matkailijoille!
Ei kaavamuutoshankkeelle, jolla Katariinanlaakson virkistysalueelle kaavoitetaan kerrostaloja!
Forssan sairaalan palvelut turvattava
Ei enää leikkauksia mielenterveyspalveluista!
Suomen on aika tunnustaa Palestiinan valtio
Israel boikottiin Euroviisuissa! Vetoomus Ylelle 2025
Silvola, Vantaa: Ei punaista asfalttia Kahluuniityn halki – Suojellaan niittyä, kunnioitetaan asukkaita
Kielletään ilotulitteiden myynti yksityishenkilöille
Tampereen Iidesjärvi ja sen eteläpuolinen alue luonnonsuojelualueeksi
Haluaisitko muuttaa jotakin?
Mikään ei muutu jos kaikki ovat hiljaa. Tämän adressin kirjoittaja ryhtyi toimiin. Teetkö itse saman? Aloita kansanliike luomalla adressi.
Aloita oma adressiMuita adresseja, joista saattaisit olla kiinnostunut
Pidetään kiinni pyöräedusta – hyvinvoinnin ja luottamuksen puolesta 🚴♂️
48214 Luotu: 02.06.2025
Pelastakaa Pyynikin Aikamatkat ja Koko kylän piha
3096 Luotu: 09.03.2022
Adressi Hason vastikekorotuksia vastaan
961 Luotu: 25.07.2025
Sinetän liikenneturvallisuuden parantaminen
148 Luotu: 03.08.2025
Suomen on aika tunnustaa Palestiinan valtio
11024 Luotu: 09.06.2025
Ei aurinkovoimalaa Pennala–Virenojan kylämaisemaan – vaadimme hankkeen keskeyttämistä
356 Luotu: 01.07.2025
Vetoomus Turun kaupungintalolle: Nostakaa Palestiinan lippu Ukrainan rinnalle — Vastavuoroinen ele tasa-arvon puolesta
269 Luotu: 29.07.2025
Koukkuniemenpuiston uimalaituri säilytettävä
234 Luotu: 21.07.2025
Bevarande av Parfix - Parfixin säilyttäminen
720 Luotu: 26.07.2025
Osallistuminen Suomen eroamiseen Euroopan Unionista - KLSP
152 Luotu: 29.07.2025
Vetoomus Taalintehtaan Alkon säilyttämiseksi - Petition för att bevara Alkon i Dalsbruk
902 Luotu: 17.07.2025
Huoli Oripään Palvelutalon asukkaiden ruuasta.
295 Luotu: 25.07.2025
Kännykkäkielto pois suomen kouluista
21 Luotu: 05.08.2025
Vakinaistetaan Askolan alakoulujen Kasvatusohjaajan virka
115 Luotu: 15.06.2025
Linjamäen koulu osaksi Tuusulan kulttuurin verkkoa
182 Luotu: 10.07.2025
Skeitti- ja skuutti parkki Hämeenlinnan Käikälään
101 Luotu: 02.07.2025
Pelastetaan Pitkäjärvi ja Ilkon upeat kalliot
3665 Luotu: 10.09.2021
Kaivokselan vesitornin tulevaisuus ratkaistava kaavoituksessa
170 Luotu: 23.06.2025
TNT ei kuulu metsään – turvataan luonto ja lähiasutus
194 Luotu: 06.04.2025
Ei kuntoportaita pulkkamäen tilalle Littoisten pururadalle.
146 Luotu: 10.07.2025